React fejlesztő

A ponte.hu-nál a webes és mobil technológiák szakemberei vagyunk, akikből közel 20 év után sem fogyott ki a vágy új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítünk weboldalt, mobil applikációt, saját terméket, a lényeg, hogy alkossunk!

Emellett sok K+F projektünk van, saját termékeket hozunk létre és fejlesztünk, amelyekbe a legújabb technológiákat építjük be, illetve számos innovatív kezdeményezéssel büszkélkedhetünk, beleértve a legfrissebb mesterséges intelligencia (AI) modellek alkalmazását mind házon belül, mind a leszállított rendszerekben.

A következő években újabb nagy projektek várnak ránk, amelyekhez a következő munkakörbe keresünk új kollégát:

React Fejlesztő

Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállítunk. Fontos a minőség, hiszen nagy user számú, jövőbiztos rendszereket szállítunk.

Feladatok:

  • React alapú frontend web fejlesztés / Minőségi, jól szervezett kód írása
  • Saját termékeink továbbfejlesztése
  • Új termékek kialakítása
  • Esetenként kisebb fejlesztői teamek szakmai munkájának napi felügyelete
  • Oktatások, mentoring, tudásmegosztás

Elvárások:

  • Minimum 2 év javascript fejlesztési tapasztalat valamilyen nagyobb frameworkben
  • Megbízható Typescript ismeret
  • React ismeret, React webalkalmazás fejlesztési tapasztalat, Create React App ismerete
  • HTML5, CSS alapvető ismerete
  • Git, valamilyen JS IDE (pl. VSCode) használata
  • Tiszta, igényes, minőségi kódszervezés
  • Legyél csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Graphql, nodejs, yarn, rollup, vitejs ismerete
  • Scrum, agilis módszertanok ismerete
  • Vállalkozói jogviszony, csapatvezetési tapasztalat, angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Laptop, telefon
  • Innovatív csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési lehetőségek, izgalmas szakmai kihívások, nemzetközi projektkeben való részvétel
  • Hibrid munkavégzés
  • Heti jóga – profi oktatóval
  • Heti foci
  • Gyümölcsnap
  • Csocsó

Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk! Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga, nem kell „munkaruhát” felvenni. Sokan vagyunk, sokfélék, ettől vagyunk fontos részei egy sikeres egésznek.

A cég nyitott az új technológiákra, ha van egy jó ötleted, nagy eséllyel megpróbáljuk integrálni azt. A kollégák nagyon magas szakmai színvonalat képviselnek, és tudásukat „szívesen bedobják a közösbe”, igazi alkotó közösség vagyunk.

A munkavégzés helye: Budapest XIII., Váci út 19. Panoráma irodaház

Munkába állás kezdete: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod a hr@ponte.hu e-mail címre.