Sitebuilder

Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállítunk. Fontos a minőség, hiszen nagy user számú, jövőbiztos rendszereket szállítunk.

Munkatapasztalat

  • 2-3 év

Feladatok

  • Reszponzív weboldalak készítése, portálépítés design tervek alapján
  • Saját CMS rendszer (DOKK5) sitebuildelése

Szükséges képességek

  • css és html alapos ismerete és gyakorlott használata, alapszintű javascript tudás
  • szépérzék és pontosság
  • reszponzív és/vagy akadálymentes weboldalak építésében szerzett rutin
  • csapatjátékos
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói kézikönyv írásához szükséges alapvető helyesírási ismeretek
  • logikus, rendszerszintű gondolkodásmód

Előny

  • webdesign és felhasználói élmény ismeretek (UX-UI)
  • valamely tartalomszerkesztő rendszerben szerzett sitebuilderi tapsztalat
  • kiterjedt tartalomstruktúrára épített portálon szerzett tapasztalat
  • sass és Bulma ismerete
  • jQuery vagy typescript ismeretek, javascript keretrendszer ismerete (pl. aurelia, react)
  • grafikai szerkesztőprogram használatában szerzett tapasztalat
  • Thymeleaf templétező nyelv ismerete

Amit kínálunk

Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk! Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga, nem kell „munkaruhát” felvenni. Sokan vagyunk, sokfélék, ettől vagyunk fontos részei egy sikeres egésznek.

A cég nyitott az új technológiákra, ha van egy jó ötleted, nagy eséllyel megpróbáljuk integrálni azt. A kollégák nagyon magas szakmai színvonalat képviselnek, és tudásukat „szívesen bedobják a közösbe”, igazi alkotó közösség vagyunk.

  • Versenyképes munkabér + prémium
  • Laptop
  • Rugalmas munkaidő
  • Izgalmas szakmai kihívások, legfrisebb technológiák
  • Társadalmilag hasznos projektek

Munkavégzés helye:
Budapest, Váci út 19. Panoráma Ház

Munkaidő: főállás vagy vállalkozói jogviszony

Munkába állás kezdete: azonnal

Pályázatod (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) az career@ponte.hu email címre, a tárgy mezőben „sitebuilder”-ként megjelölve kérjük elküldeni.

sitebuilder-career.png