Projekt manager

Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállítunk. Új munkatársunk legfőbb feladata nagyvállalati IT fejlesztési projektjeink teljeskörű menedzselése.

Feladatok

  • Előrehaladás követése, a tervek naprakészen tartása, erőforrás-tervezés, a projekttel összefüggő feladatok, egyeztetések szervezése, kivitelezése
  • Projekt ütemterv betartása/ betartatása/ellenőrzése
  • Projekt dokumentáció készítése/karbantartása/karbantartatása, riportok
  • Kapcsolattartás a megvalósításban résztvevő belső szervezeti egységekkel és külső szállítókkal
  • A felmerülő kockázatok, problémák és változások kezelése

Elvárások

  • 3 év projekt menedzsment tapasztalat (akár nagyvállalati környezetben)
  • Bármilyen people management tapasztalat előnyt jelent
  • LEAN / SCRUM témakörben elméleti tudás és gyakorlati tapasztalat előnyt jelent
  • angol nyelvtudás, valamint IT szakmai háttér előnyt jelent

Amit kínálunk

Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk! Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga, nem kell „munkaruhát” felvenni.

  • Versenyképes munkabér + prémium
  • Laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Társadalmilag hasznos projektek

Munkavégzés helye:
Budapest, Váci út 19. Panoráma Ház

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Fényképes szakmai önéletrajzodat az alábbi címre, a tárgy mezőben „projekt manager”-ként megjelölve kérjük elküldeni: career@ponte.hu

share_pm