Business analyst

Új munkatársunk legfőbb feladata nagyvállalati ügyfeleink igényeihez passzoló, fenntartható és jövőbiztos informatikai megoldások tervezése.

Feladatok

  • Üzleti és informatikai igényfelmérést követően megvalósítandó megoldások tervezése
  • Fentiekhez kapcsolódó dokumentációs (rendszerterv üzleti- és funkcionális specifikációra vonatkozó részei, tesztelési forgatókönyvek illetve folyamatábrák) és adatelemzési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a fejlesztői csapattal, prezentációk, bemutatók ill. oktatások tartása
  • Tesztelési feladatok elvégzése, UAT-re előkészítés illetve UAT támogatása

Elvárások

  • minimum 5 év üzleti elemzői és/vagy rendszerszervezői tapasztalat (akár nagyvállalati környezetben)
  • Csapatjátékos és megoldás központú hozáállás
  • Folyamatszervezői tapasztalat komoly előnyt jelent
  • Java alapú fejlesztések során szerzett tapasztalat, angol nyelvtudás, IT szakmai háttér szintén előny

Amit kínálunk

Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk! Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga, nem kell „munkaruhát” felvenni.

  • Versenyképes munkabér + prémium
  • Laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Társadalmilag hasznos projektek

Munkavégzés helye:
Budapest, Váci út 19. Panoráma Ház

Munkaidő: főállás vagy vállalkozói jogviszony

Munkába állás kezdete: azonnal

Fényképes szakmai önéletrajzodat az alábbi címre, a tárgy mezőben „business analyst”-ként megjelölve kérjük elküldeni: career@ponte.hu

share-ba