JAVA fejlesztő

Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállítunk. Fontos a minőség, hiszen nagy user számú, jövőbiztos rendszereket szállítunk.

Feladatok

  • Java alapú web fejlesztés
  • Saját termékeink továbbfejlesztése, új termékek kialakítása
  • Vékony kliens és mobil alkalmazások szerver oldali interfészeinek megtervezése
  • Esetenként kisebb fejlesztői teamek szakmai munkájának napi felügyelete
  • Feladatok darabolása, kiosztása
  • Oktatások, mentoring, tudásmegosztás

Elvárások

  • 3-5 év java fejlesztési tapasztalat
  • Minőségi, jól szervezett, biztonságos kód írása
  • Git verziókövető ismeretek
  • ORM ismeretek, adatbázis ismeretek, Jenkins, IntelliJ fejlesztőkörnyezet, Maven és JUnit ismeret,
  • Spring, Scrum, agilis módszertanok
  • Csapatjátékos

Előny:

  • vállalkozói jogviszony
  • csapatvezetési tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk! Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga, nem kell „munkaruhát” felvenni. Sokan vagyunk, sokfélék, ettől vagyunk fontos részei egy sikeres egésznek.

A cég nyitott az új technológiákra, ha van egy jó ötleted, nagy eséllyel megpróbáljuk integrálni azt. A kollégák nagyon magas szakmai színvonalat képviselnek, és tudásukat „szívesen bedobják a közösbe”.

  • Versenyképes munkabér + prémium
  • Laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Izgalmas szakmai kihívások, legfrisebb technológiák
  • Társadalmilag hasznos projektek

Munkavégzés helye:
Budapest, Váci út 19. Panoráma Ház

Munkaidő: főállás vagy vállalkozói jogviszony

Munkába állás kezdete: azonnal

Fényképes szakmai önéletrajzodat az alábbi címre, a tárgy mezőben „java fejlesztő”-ként megjelölve kérjük elküldeni: career@ponte.hu

java-developer.png